Genel Bakış

1967 yılında faaliyetlerine başlamış olan firmamız tarım makinelerinin üretimine ve bunların satışı faaliyetlerine devam etmektedir. 2017 yılı itibari ile bu yolculukta 50. yılımızı tamamlamış olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

1985 yılında Türkiye’de ilk defa pnömatik hassas ekim makinesi üretmiş olmak firmamızın övünç kaynaklarından biridir.

2005 yılında ikinci fabrikasını kurmuş olan İrtem Tarım yıllar ilerledikçe katma değeri yüksek, teknolojik ve hassasiyet gerektiren ürünleri bünyesine katmaya devam etmiştir. Bu ana kadar en bilinen ürünleri olan pnömatik hassas ekim makinesi ve şanzımanlı kombine üniversal ekim makinelerinin haricinde gübre serpme makineleri ve tamburlu sulama makinelerini de üretmeye ve çiftçimizin hizmetine sunmaya başlamıştır.

2012 yılında Hayrabolu Organize Sanayi bölgesindeki fabrikamızın da faaliyete geçmesi ile birlikte bugün 3 fabrikada ve toplam 17.000 m2 kapalı alana 140 kişilik bir kadroya sahip bulunmaktayız.

2017 yılında ürün yelpazemiz ara çapalama, susam ekim makinesi ve anıza ekim makineleri ile birlikte yedi ana ürün grubunu kapsar hale gelmiştir.

Geçmişimizden aldığımız güç, tecrübeli & dinamik ekibimiz, kıymetli tedarikçilerimiz ve müşterilerimizin güveni sayesinde çalışmalarımız ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir.

Misyonumuz, kaliteli tarım makinelerini en uygun ekonomik imkanlar ile çiftçilerin beğenisine ve hizmetine sunmaktır. Zamanla değişen ihtiyaçlara cevap verebilecek yenilikleri öncü bir şekilde gerçekleştirmek de misyonumuzun bir parçasıdır. 2018 yılında da yeni ve yenilenmiş ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam edeceğiz.

Bizi, biz yaptığına inandığımız değerlerimiz şunlardır;

-       Müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri düşüncelerine önem vermek.

-       Çevrenin korunması, iş güvenliği, ürün güvenilirliği, insan sağlığı, gibi alanlarda hem vicdanen duyarlı olmak farkındalığı hem de tüm kanuni yükümlülüklere uymak sureti ile farkındalık yaratıp, başta çalışanlarımız olmak üzere ilişki alanımızdaki insanlara olumlu örnek teşkil etmek.

-       Güncel üretim ve bilgi teknolojilerini kullanmak,

-       Katılımcı ve şeffaf yönetim prensiplerini uygulamak, konumu ve görevi ne olursa olsun herkesin kendisini uygun bir şekilde ifade edebilmesini teşvik etmek. Faydalı fikirlerin ortaya çıkabilmesini sağlamak.

-       Gelişimin ve değişimin sürekliliğine inanmak ve her an öğrenilebilecek yeni ve iyi bir şeyler olabileceğinin farkında olmak.

 

Vizyonumuz; Değerlerimizi koruyarak faaliyet alanımızda dünya sıralamasında ilk 20 firma arasında bulunmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.

·         Yönetim, tasarım ve üretimde ileri teknoloji kullanımı; 38 ülkeye ihracat yapabilir hale gelebilmenin temel şartı bilgili, tecrübeli ve dinamik kadrolar ile teknolojiden istifade ediyor olabilmektedir. Fabrikamızdan görüntüler kısmında da göreceğiniz üzere tasarımdan, ofis yönetimine, imalat aşamalarından, boyama sürecine kadar her aşamada teknolojinin geldiği en son noktadan istifade etmekteyiz. Bu da ancak kazancımızın önemli bir kısmını tekrar bu kaynaklar için kullanmamız ile mümkün olabilmektedir. Bu da aynı zamanda ülke ekonomimizin büyümesi için gerekli bir düşünce ve hareket şekildir. Ülkemizde kazandığımızı yine ülkemiz için harcamaktayız.

·         Ar&Ge faaliyetleri; Ürünlerimiz kullanılacakları bölgenin özelliklerine göre farklılıklar göstermektedirler. Doğru ürün özelliklerinin belirlenmesi ve uygulanabilir hale gelebilmesi için Ar&Ge faaliyetleri ve yatırımları firmamızda önemli bir yer tutmaktadır.

·         Üstün kalite anlayışı; Hammaddenin kabulünden, ürünün sevkine kadar birçok noktada kalite kontrol faaliyetleri yürütülmektedir. En önemli amacımız ürünlerimizin gerektiği yerde ve zamanda istendiği şekilde görevini yerine getirmesi, çiftçimizim yüzünü güldürmesidir.

·         Satış sonrası hizmetlerimiz; Gerek ürün için ücretsiz sağladığımız ilk çalıştırma hizmeti, gerek ihtiyaç halinde hızlı bir şekilde yedek parça tedariki ve mobil teknik servis hizmetleri markamızı tercih etmiş müşterilerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu ve olacağımızı göstermektedir.

Tarım Aleti ve Makineleri Tasarımı ,İmalatı, Şatışı  ve Satış Sonrası Hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren firmamızda gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizdeki temel amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyeti sürekli kılmaktır. Bu amaç doğrultusunda çalışmamız, pazardaki konumumuzu sürdürebilmemiz için vazgeçilmez koşuldur.

Amacımıza ulaşabilmemiz için,
✔ ISO 9001:2015 ve OHSAS 18001 Standartlarının öngördüğü yöntemlerle, İRTEM TARIM'ın kalite , Iş Sağlığı ve Güvenliği bilincini artırmamız,
✔ Müşteri odaklı ve kalite öncelikli çalışmalarla müşteri memnuniyetini sürekli hale getirmemiz,
✔ Kalite , Iş Sağlığı ve Güvenliği bilincini tüm çalışanlara yaymamız ve onlara sektörel yenilik ve gelişmelere göre eğitim olanakları sağlamamız,
✔ Hedeflelerimize ulaşmak ve geliştirmek için gerekli olan donanım ve teknolojik altyapı yatırımları yapmaktan kaçınmamamız,
✔ Tedarikçiler ile iletişimi güçlendirmemiz, karşılıklı fayda sağlayarak verimliliği artırmamız,
✔ Kalite ve İş Sağlığı Güvenliği yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlayarak, etkinliğini ve verimliliğini sürekli  arttırmaktır.

Yönetim olarak, Kalite İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sisteminin tam olarak anlaşılması ve eksiksiz yaşatılması için tüm kaynakları sağlayacağımızı taahhüt ederiz. Çalışanlarımızın da samimiyetle ellerinden geleni yaparak ortak başarımız için çalışacaklarına inancımız tamdır.

                                            
GENEL MÜDÜR

 

Dök No:KP.01, Yayın Tar:01.10.2014 Rev No:01, Rev Tar:01.10.2017

SİTE ANKETİ     

Değerli müşterilerimiz makinalarınız için bizlerden aldığınız hizmetten memnun musunuz?


İLETİŞİM BİLGİLERİ (Fabrika)

Organize Sanayi Bölgesi Çelik Sokak No: 3/5 Hayrabolu-Tekirdağ /TURKEY

irtem makina

Telefon : +90 282 315 69 00 pbx
Faks : +90 282 315 33 66

© 2018 İRTEM TARIM MAKİNALARI SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Tüm hakları saklıdır.

Web Tasarım : Bosphorus Media +90 282 315 69 00

E-BÜLTEN - İlk Duyan Siz Olun!

Yeniliklerden haberdar olmak için kayıt olun!